Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası

Diş, göz, diyetisyen, psikolojik danışmanlık gibi konularda size özel ayrıcalıklardan yararlanabileceğiniz ek hizmetler içeren Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik kazalara karşı uygun primlerle güvenceye sahip olabilirsiniz.

 

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası Detayları;

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası, ani ve beklenmedik bir kaza veya deprem, sel, yanardağ püskürmesi, yer kayması ve terör sonucu vefat veya sürekli sakatlık risklerine karşı uygun primlerle maddi güvence sağlar.

Neleri Kapsar?

Teminatlar Teminat Limitleri (TL)
Vefat 10.000
Sürekli Sakatlık
Diş Sağlığı Tasarruf Planı Diş sağlığınız için anlaşmalı klinik ve hekimlerde geçerli olmak üzere pek çok dental hizmet poliçe süresince 1 defa olmak üzere ücretsizdir. Diğer dental hizmetler ise Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) Taban Fiyat Tarifesinden sağlanmaktadır.
Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı Poliçeniz anlaşmalı diyetisyenlerde, ilk seansı ücretsiz olmak üzere ve diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim sağlıyor.
Psikolojik Danışmanlık Tasarruf Planı Anlaşmalı psikolog ve psikiyatrlarda, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirim poliçenizde yer alıyor.
Eczane Tasarruf Planı Anlaşmalı eczanelerde geçerli olmak üzere ilaç, dermokozmetik ve optik ürünlerde değişen oranlarda indirimlerden poliçeniz kapsamında yararlanabilirsiniz.
Göz Taraması Anlaşmalı kurumlarda, poliçe süresince 1 defa geçerli olmak üzere göz tarama hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayrıca, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30'a varan indirim avantajı sağlanmaktadır.

Size Özel Hizmetler

Diş Sağlığı Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan klinik ve hekimlerde tüm dental hizmetler, Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Taban Fiyat Tarifesinden sağlanır.

Üstelik aşağıdaki hizmetlerden de yılda 1 kez ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Dolgu (Tek Diş) Dolgu Sökümü (Tek Diş)
Yerel Flour Uygulaması (Tam Bite - Wing Radyografi
Diş Taşı Temizliği (Alt Ve Üst Çene) Diş Röntgen Filmi (Periapikal-Tek Diş)
Düşmüş Kuron Ve Köprü Simantasyonu Teşhis ve Tedavi Planlaması
Okluzal Aşındırmalar (Alt ve Üst Çene), Okluzyon Düzeltilmesi (İki çene) Lokal Anestezi (Rejyonal/ Enjeksiyon - İnfiltratif)
Vitalite Kontrolü Oral Hijyen Eğitimi
Uzman Diş Hekimi Konsültasyonu Uzman Diş Hekimi Muayenesi

Diyetisyen Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan diyetisyenlerde, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirimden yararlanabilirsiniz.

Psikolojik Danışmanlık Tasarruf Planı

Hizmet ağı içerisinde yer alan psikolog ve psikiyatrlarda, ilk seans ücretsiz olmak üzere, diğer seanslarda da seans başına %30’ a varan oranlarda indirimden yararlanabilirsiniz.

İlaç Tasarruf Planı (Eczane)

Hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı eczanelerde; ilaç fiyatlarında %2,5 ile %10 arasında, dermo kozmetik ürünlerde %10 - %15 arasında, optik ürünlerde %20 ile %40 arasındaki indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Göz Paketi

Hizmet ağı içinde yer alan anlaşmalı kurumlarda, poliçe süresince 1 defa ücretsiz göz taraması yaptırabilir, diğer tüm tetkik ve ameliyatlarda %30’a varan indirimden yararlanabilirsiniz.

  • Atatürk Mah. Bandırma Cad. No : 31/ 1B (Otel Basri Giriş Karşısı) KARESİ / BALIKESİR
  • 0 266 243 02 88
  • 0 532 451 0 852
  • 0 266 243 02 78
  • info@elmalisigorta.com
Copyright 2020 © Elmalı Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır.

Özgüweb Tasarım ve Yazılım Hizmetleri