Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

Elmalı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi -4 şirketi ve 10 bini aşkın müşterisine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Bölgesinde Yeni Nesil Sigortacılığı şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenen Elmalı Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi , Selim Elmalı tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşen Elmalı Sigorta-sigortanibul.com , Anadolu Sigorta - Türkiye Sigorta - Neova Sigorta -Unico Sigorta  markaları ile sektörde iyi bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

kasko; trafik; konut;tamamlayıcı-özel sağlık,deprem, & ; sorumluluk ve ferdikaza olmak üzere 8 ana üründe faaliyet gösteren Elmalı Sigorta sigortanibul.com

yaptığı her işte güvenilir, sözünü tutan, işini iyi yapan , ilkesel ve kurumsal değerlere uygun bir yapıda faaliyetlerini sürdürme sorumluluğunda olduğunun bilincinde, müşterilerine katma değer yaratan ve toplumsal faydaya hassasiyet gösteren bir kuruluştur.

Elmalı Sigorta - sigortanibul.com sizi korur...

  • Atatürk Mah. Bandırma Cad. No : 31/ 1B (Otel Basri Giriş Karşısı) KARESİ / BALIKESİR
  • 0 266 243 02 88
  • 0 532 451 0 852
  • 0 266 243 02 78
  • info@elmalisigorta.com
Copyright 2020 © Elmalı Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır.