Haftanın İpucu - Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası ile dijital dünyada Anadolu Sigorta güvencesi yanınızda !

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası Detayları

Türkiye’de ilk kez Anadolu Sigorta’da ayrı bir ürün olarak sunulan Bireysel Siber Güvenlik Sigortası, veri sızıntıları ve ihlallerinin potansiyel hasarlarına karşı size yenilikçi bir koruma paketi sağlıyor.

 

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası kapsamında kimlik hırsızlığı, ödeme araçlarınızın hileli veya kötüye kullanımı,
e-alışveriş anlaşmazlıkları ve sanal dünyada saygınlığınıza zarar verilmesi durumunda destek alabilir ve bu süreçlerde ihtiyaç duyabileceğiniz hukuki danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Teminatlar Teminat Limitleri
  Muafiyet Adli Süreç Dışında Teminat Limiti Hukuki Süreç Teminat Limiti
Kimlik Hırsızlığı 600 TL 900 TL 6.000 TL
Online Saygınlığa Zarar Verilmesi (E-Reputasyon) - 900 TL 6.000 TL
E-Alışveriş Anlaşmazlıkları 600 900 TL 6.000 TL
Ödeme Araçlarının Hileli Kullanımı - 900 TL 6.000 TL
Diğer Teminatlar Teminat Limitleri      
Kişisel Şifre Çalınması Teminatı 2.000TL
Hukuki Danışma Çağrı Merkezi Hizmeti Siber güvenlik konusunda bir anlaşmazlık durumunda, hak ve yükümlülükleriniz konusunda bilgilendirme
Teknoloji Asistans Hizmeti Elektronik ürünleriniz hakkında telefonda teknolojik danışmanlık hizmeti ve kişisel bilgisayarlarınıza uzaktan erişim yoluyla program, e-posta, anti virüs kurulumu gibi birçok online servis hizmeti
Anadolu Siber Güvenlik Hizmeti Siber tehlikelere karşı, paylaşılan kişisel verilerin 7/24 "Dark Web"ve "Deep Web" üzerinden taranması
 • Teknoloji Asistans Hizmeti

 

Teknoloji Asistans Hizmetimiz ile tüm elektronik ürünleriniz hakkında teknik bilgi, ürün özellikleri, kurulum, tüketici yasal hakları gibi konularda telefonda teknolojik danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ek olarak, kişisel masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınıza ilişkin program, e-posta ve anti virüs kurulumu, sistem hızlandırma, yedek alma ve daha birçok online servis hizmetine de uzaktan erişim yoluyla ulaşabilirsiniz.

Teknoloji Asistans Hizmetimizden 0850 724 0 850 numaralı telefon hattımız üzerinden tamamen ücretsiz olarak bilgisayar uzmanı aracılığıyla yararlanabilirsiniz.

 • Anadolu Siber Güvenlik Hizmeti

Anadolu Siber Güvenlik Hizmeti ile belirleyeceğiniz kişisel verileriniz geçmişe dönük taranır, veri kontrolü yapılır ve sonrasında tehlikelere karşı 7/24 izlemeye alınır.

Hizmet kapsamında "Dark Web" ve "Deep Web" tabir edilen ve daha çok siber suçlara esas bilgilerin satıldığı ve paylaşıldığı yasadışı ortamlardaki tüm veriler düzenli olarak taranıp analiz edilerek, tehlike tespit edildiği anda derhal e-posta ile size haber verilir.

Teminattan yararlanabilmeniz için sistemimizde e-posta adresi ve cep telefonu bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

Online Bireysel Şubemizden, Sigortam Cepte veya Sağlığım Cepte mobil uygulamamızdan bilgilerinizi kontrol edebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Teminat kapsamında "Dark Web" ve "Deep Web" üzerinden poliçe süresince 7/24 izlenebilen kişisel veriler:   

 • 10 adede kadar banka veya kredi kartı numarası
 • 10 adede kadar banka hesap numarası
 • 10 adede kadar e-posta adresi
 • 10 adede kadar telefon numarası
 • 1 adet T.C. pasaport numarası
 • 1 adet Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası
 • 1 tane ehliyet numarası 
 • Atatürk Mah. Bandırma Cad. No : 31/ 1B (Otel Basri Giriş Karşısı) KARESİ / BALIKESİR
 • 0 266 243 02 88
 • 0 532 451 0 852
 • 0 266 243 02 78
 • info@elmalisigorta.com
Copyright 2020 © Elmalı Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır.

Özgüweb Tasarım ve Yazılım Hizmetleri